top of page
fastcam.png

FASTCAM®

FastCAM diğer sistemlere göre daha az karmaşıktır. Hem Inch hem metrik olarak ESSI,EIA ve ISO NC dillerini destekleyen tüm makine ve CNC kombinasyonlarını destekler. NC çıkışı absolute veya Incremental olarak seçilebilir.

 

Çizim bilgisinin elektronik olarak mevcut olduğu her yerde, FastCAM temizleyip sıkıştırdığı kodu, kaliteli bir kesime hazırlayan güçlü CAD arabirimine sahiptir. FastCAM DXF,DWG,DSTV/NC1,StruCAD,IGES ve PDF dosya formatlarını okuyabilir ve dönüştürebilir. 

proset.png

PRONEST® 

ProNest® parça sıralama yazılımı, True Hole®, Rapid Part™ ve True Bevel™ teknolojilerini içeren Hypertherm Su reCut™ teknolojisini tamamiyle destekleyen, kurulumu kolay ve optimal işlem parametrelerine sahip olan tek yazılımdır. ProNest® kesim tezgahlarınızı çalıştırmanın yanında ; teklif aşamasından parça tasarımına, raporlamaya ve stok yönetimine varıncaya kadar, kesim ve fabrikasyon ekosisteminiz için önemli bir yere sahiptir. ProNest, gerçek zamanlı veri alışverişi için ERP/MRP’ye de bağlanabilir. Tek kullanıcılı ve çok kullanıcılı olmak üzere iki tip lisans satın alabilirsiniz.

omniwin.png

OMNIWIN®

Alevli kesim yapan işletmeler kesim tezgahını çalıştırmadan önce işleri hazırlamak için çok sayıda görevi yerine getirmek zorundadırlar. Parça geometrileri tasarlandıktan yada müşteriden çizimler alındıktan sonra üretilecek olan parçaların çizimleri hurda miktarını azaltmak için sıralama yazılımıyla sıralanır . Tezgahın numerik kontrollü nesting planı yüksek kesim kalitesi için hızlı ve etkin bir işlem sağlamalıdır. Bunu yaparken tezgahın true hole gibi özelliklerinin tümünü kullanılmalıdır. Omniwin 2016 nın dik ve açılı kesimler için CAD, dosya çekme ve nesting (sıralama) ile entegre çalışması prosesi önemli ölçüde basitleştirir.

bottom of page